6 450 ₴
Білизняний шафа Ferocon ШБМ-1 — данная модель как нельзя лучше предназначена для сбора грязного белья, для чего вверху лицевой двери имеется специальное загрузочное окно, через которое белье погружается. Благодаря вместительности шкафа, внутри можно легко разместить пакет, в который грязное белье будет собираться - это очень удобно для его последующей транспортировки. Внизу шкафа есть вентиляционные отверстия, что дает свободную циркуляцию воздуха внутри. Двері м'яко та щільно закривається, оснащена прапорцевим замком, який надійний і простий у використанні Товари від виробника відомі своєю якістю, надійністю і довговічністю.
Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Дверка | 1 шт. |
| Тип відкривання дверки | лівосторонній |
| Виробник | Ferocon |
| Тип меблів | шафа |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Основний колір | Сірий |
| Кількість замків | 1 |
| Наявність замку | прапорцевий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | метал покритий порошковою фарбою, метал, сталь, сталь покрита порошковою фарбою |
| Фасади | сталь покрита порошковою фарбою, метал покритий порошковою фарбою, сталь, метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 380 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Висота | 1820 мм |
| Товщина бічних стінок шафи | 0.8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип замку | Механічний ключовий |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальне навантаження на один ящик | 30 |