2 350 ₴
Показать оптовые ценыЗамок Гаражний Дніпр 3 х ригельний двостороннього відкривання призначений для металевих і гаражних дверей. Відкривається з двох сторін ключем.
Замки виготовляються на заводі під замовлення це не масове виробництво якість на висоті. Корпус замка виготовлений з поцинкованої холоднокатаної листової сталі 2 мм, що підвищує його стійкість до вандальних методів зламування. Додатково проти зламу відмичками застосовано фальш-сувальд. За чверті напівобладнання ключа, паз ключа закривається фальш-сувальдою, що унеможливлює відкриття за допомогою відмичок.
Габарити корпусу 216х110х26 мм. Розмір між кріпленнями 188х80 мм. Дорнмаса= 70 мм, Товщина сталі = 2 мм, Виліт ригелів = 36 мм, Діаметр ригелів = 14,5 мм Кількість комбінацій понад 1600000, Клас секретності 4 по (ГОСТ 5089-2011), Кількість сувальдів = 7 шт., Кількість напівобертів = 2 шт.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Агрегат |
| Страна производитель | Украина |
| Применение замка | Ворота, Защитная конструкция, Металлическая дверь, Деревянная дверь |
| Тип установки замка | Накладной |
| Открытие блока | Универсальное |
| Класс защиты замка | 4 |
| Материал замка | Сталь |
| Цвет замка | Никель |
| Механизм секретности | Сувальдный |
| Количество механизмов | 1 |
| Возможность замены механизма | Нет |
| Количество направлений запирания | 1 |
| Количество точек запирания | 1 |
| Количество ригелей | 3 |
| Форма ригеля | Цилиндрическая |
| Диаметр ригеля | 14.5 мм |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные | |
| Реверсивная защелка | Нет |
| Автоматическое запирание | Нет |
| Открытие устройства | Ключом |
| Возможность перекодировки | Нет |
| Backset | 70 мм |
| Комплектация | |
| Корпус замка | Да |
| Количество ключей | 3 |
| Ответная планка | 1 |
| Наружная декоративная накладка | 1 |
| Инструкция по установке/эксплуатации | Да |
| Общие | |
| Длина | 218 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Вес | 2 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |