

780 ₴
Показать оптовые ценыЗамок дверний GU BKS з роликом 30/245/45. призначений для дверей з профільного алюмінію та металевих дверей.
Підходить для «холодних» і «теплих» систем алюмінієвих профілів. Застосовні в протизламних, протипожежних дверях і дверях із функцією анти-паніки, завдяки модульним принципом виконання. Замок оснащений регульованою роликової клямкою і застосовується на вхідних групах з високою інтенсивністю використання (адміністративні будівлі, офісні центри, медичні установи, магазини). Для повної комплектації дверей з таким замком необхідна магазинна (офісна) ручка і дверний доводчик. Діапазон регулювання роликової засувки – 9 мм. Вартість вказана з ПДВ.
Технічні характеристики:
Ширина планки (штульпа): 24 мм;
Товщина планки (штульпа): 3 мм;
Форма планки штульпа: F (плоска);
Матеріал корпусу: сталь оцинкована;
Вихід ригеля: 20 мм;
Дорнмас (відстань від краю замку до центру циліндра): 30 мм;
Довжина зовнішньої планки: 245 мм;
Діапазон регулювання ролика: 9 мм;
Загальна глибина замку: 45 мм;
Виробник: GU BKS, Німеччина.
| Общие | |
|---|---|
| Вес | 0.8 кг |
| Максимальная рабочая температура | 50 град. |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Высота | 245 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Длина | 16 мм |
| Минимальная рабочая температура | -35 град. |
| Основные атрибуты | |
| Производитель | G-U BKS |
| Страна производитель | Германия |
| Состояние | Новое |
| Класс защиты замка | 2 |
| Открытие блока | Универсальное |
| Материал замка | Сталь, Цинковый сплав |
| Цвет замка | Никель |
| Количество механизмов | 1 |
| Возможность замены механизма | Да |
| Количество точек запирания | 1 |
| Количество ригелей | 1 |
| Форма ригеля | Прямоугольная |
| Применение замка | Защитная конструкция, Для металлопластиковых дверей, Металлическая дверь, Деревянная дверь |
| Механизм секретности | Цилиндровый |
| Тип установки замка | Врезной |
| Комплектация | |
| Корпус замка | Да |
| Дополнительные | |
| Backset | 30 мм |