
720 ₴
Показать оптовые ценыЗамок дверний MCM з роликом 20/240/35. призначений для дверей з профільного алюмінію та металевих дверей.
Підходить для «холодних» і «теплих» систем алюмінієвих профілів. Застосовні в протизламних, протипожежних дверях і дверях із функцією анти-паніки, завдяки модульним принципом виконання. Замок оснащений регульованою роликової клямкою і застосовується на вхідних групах з високою інтенсивністю використання (адміністративні будівлі, офісні центри, медичні установи, магазини). Для повної комплектації дверей з таким замком необхідна магазинна (офісна) ручка і дверний доводчик. Діапазон регулювання роликової засувки – 6 мм. Циліндр купується окремо.
Технічні характеристики:
Ширина планки (штульпа): 24 мм;
Товщина планки (штульпа): 3 мм;
Форма планки штульпа: F (плоска);
Матеріал корпусу: сталь оцинкована;
Вихід ригеля: 16 мм;
Дорнмас (відстань від краю замку до центру циліндра): 20 мм;
Довжина зовнішньої планки: 240 мм;
Діапазон регулювання ролика: 6 мм;
Загальна глибина замку: 35 мм;
Цилиндровый механизм покупается отдельно.....
Виробник: MCM, Іспанія.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | MCM |
| Страна производитель | Испания |
| Применение замка | Защитная конструкция, Для металлопластиковых дверей, Металлическая дверь, Деревянная дверь |
| Тип установки замка | Врезной |
| Открытие блока | Универсальное |
| Класс защиты замка | 2 |
| Материал замка | Нержавеющая сталь, Сталь, Цинковый сплав |
| Цвет замка | Никель |
| Механизм секретности | Цилиндровый |
| Количество механизмов | 1 |
| Возможность замены механизма | Да |
| Количество точек запирания | 1 |
| Количество ригелей | 1 |
| Форма ригеля | Прямоугольная |
| Выход ригеля | 16 мм |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные | |
| Backset | 30 мм |
| Комплектация | |
| Корпус замка | Да |
| Внутренняя декоративная накладка | 1 |
| Наружная декоративная накладка | 1 |
| Общие | |
| Минимальная рабочая температура | -35 град. |
| Максимальная рабочая температура | 50 град. |
| Длина | 16 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Высота | 240 мм |
| Вес | 0.8 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |