

635 ₴
Показать оптовые ценыAvers T-52-CR small-R - корпус врізного замка з клямкою і отвором під євроциліндр. Призначений для установки у вхідні металеві двері правого відкривання. Защіпається на три сталеві циліндричні ригеля діаметром 16 мм і ходом до 24 мм, є класична засувка керована фалевою ручкою.
Сторона відкривання - правобічний
Колір лицьової планки - CR (хром)
Розмір планки - 300х28 мм
Покриття гальваніка
Міжосьова відстань - 85 мм
Відстань між отворами креппежа - 246 мм
Видалення ключового отвору (Backset) - 60 мм
Тип засувки - класична
Відповідь в комплекті - немає
Комплектація ручками - немає
Комплектація циліндром - немає
Габарити корпусу (В*Ш*Д) -170х101 мм
Інші розміри дивіться на кресленнях.| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Avers |
| Страна производитель | Китай |
| Применение замка | Защитная конструкция, Металлическая дверь, Деревянная дверь |
| Тип установки замка | Врезной |
| Открытие блока | Правое |
| Класс защиты замка | 2 |
| Материал замка | Сталь, Цинковый сплав |
| Цвет замка | Никель |
| Механизм секретности | Цилиндровый |
| Количество механизмов | 1 |
| Возможность замены механизма | Да |
| Количество направлений запирания | 1 |
| Количество точек запирания | 1 |
| Межосевое расстояние | 85 мм |
| Количество ригелей | 3 |
| Форма ригеля | Цилиндрическая |
| Диаметр ригеля | 16 мм |
| Выход ригеля | 24 мм |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные | |
| Реверсивная защелка | Да |
| Защелкивающийся механизм | Скошенный цилиндрический ригель |
| Автоматическое запирание | Нет |
| Предохранитель фиксирующий защелку | Нет |
| Открытие устройства | Ключом |
| Возможность перекодировки | Нет |
| Backset | 60 мм |
| Комплектация | |
| Корпус замка | Да |
| Количество ручек | Нет |
| Тип ручки | Нажимная ручка |
| Ответная планка | 1 |
| Крепежный комплект | Да |
| Инструкция по установке/эксплуатации | Да |
| Общие | |
| Длина | 300 мм |
| Ширина | 98 мм |
| Высота | 174 мм |
| Вес | 1.5 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |