

3 610 ₴
Показать оптовые ценыРушникосушарка СПД Трапеція 800х400/6 ЕL ліва з регулятором .
Модель рушникосушарки «Трапеція» - це електрична рушникосушарка для ванної кімнати у формі драбинки. Виготовлений з нержавіючої сталі марки AISI 201, стійкої до корозії, що забезпечує довговічність виробів. Перемички даної моделі мають класичну форму трапеії. Модель «Трапеція» це хіт сезону за популярністю у споживачів серед електричних рушникосушарок. Завдяки співвідношення ціни та якості. Рушникосушарка комплектується кріпленням до стіни.
Всі рушникосушарки виготовляються в місті Чернігів на замовлення СПД.Паладій Ю.В і мають реальну гарантію 36 місяців з дати продажу призначеного в паспорті виробу. Наявність паспорту обв'язково.
Є можливість виготовлення під замовлення за вашим кресленням.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип полотенцесушителя | Электрический |
| Материал полотенцесушителя | Нержавеющая сталь |
| Форма полотенцесушителя | Лесенка |
| Мощность | 95 Вт |
| Рабочая температура | 60 град. |
| Количество секций | 6 |
| Возможность поворота секции | Нет |
| Тип подключения | Левый |
| Толщина стенки коллектора | 2 мм |
| Вес | 4 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Покрытие | Нержавеющая сталь |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 800 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глубина | 95 мм |
| Комплектация | |
| Крепеж | Да |