


5 620 ₴
Показать оптовые ценыРушникосушарка СПД Каскад 900х600/7 ЕL ліва з полицями та регулятором.
Модель рушникосушарки «Каскад» - це електрична рушникосушарка для ванної кімнати у формі драбинки. Виготовлений з нержавіючої сталі марки AISI 201, стійкої до корозії, що забезпечує довговічність виробів. Перемички даної моделі мають форму трьох видів: Скоба з полками, скоба, дуга. Такий різновид перемичок дозволяє збільшити обсяг і швидкість сушіння рушників і білизни.
Всі рушникосушарки виготовляються в місті Чернігів на замовлення СПД.Паладій Ю.В і мають реальну гарантію 36 місяців з дати продажу зазначеного в паспорті виробу. Наявність паспорту обовязково.
Є можливість виготовлення під замовлення за вашим кресленням.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип полотенцесушителя | Электрический |
| Материал полотенцесушителя | Нержавеющая сталь |
| Форма полотенцесушителя | Лесенка |
| Мощность | 150 Вт |
| Рабочая температура | 60 град. |
| Количество секций | 7 |
| Возможность поворота секции | Нет |
| Цвет | Хром |
| Тип подключения | Левый |
| Толщина стенки коллектора | 2 мм |
| Вес | 5 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Покрытие | Нержавеющая сталь |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 900 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глубина | 210 мм |
| Комплектация | |
| Полочка | Да |
| Крепеж | Да |