
500 ₴
Показать оптовые ценыНатисний гарнітур дверних ручок Medos JOWISZ на планці 32 мм для встановлення на металопластикові та металеві двері. Внутрішня ручка має зворотну пружину. Комплект стійкий до корозії та атмосферних впливів, пофарбований порошковою фарбою, яка захищає від механічних пошкоджень при відчиненні та зачиненні дверей.
Встановлюється накладним способом, монтажні гвинти закриваються алюмінієвою накладкою. Монтажні кріплення та штифт у комплекті.
Розміри планки 32 x 247 мм
Міжосьова відстань 92 мм
Матеріал корпусу: сплав цинку та алюмінію (ZAMAK)
Матеріал ручок: алюміній
Колір: антрацит RAL7016 / білий RAL9016
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Medos |
| Страна производитель | Польша |
| Назначение ручки | Дверная |
| Назначение дверной ручки | Для входной двери/для межкомнатной двери |
| Механизм действия ручки | Нажимная |
| Тип ручки | На планке |
| Материал ручки | Алюминий |
| Материал розетки/планки | Алюминий |
| Покрытие | Лакокрасочное |
| Цвет | Антрацит |
| Стиль исполнения | Модерн |
| Способ установки | Накладной |
| Вес | 1 кг |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Количество ручек | 2 |
| Наличие замка | Нет |
| Ключи | Нет |
| Стяжка в сборе | Да |
| Размеры | |
| Ширина ручки | 25 мм |
| Длина ручки | 150 мм |
| Ширина розетки/планки | 32 мм |
| Высота розетки/планки | 247 мм |
| Межосевое расстояние | 92 мм |