
20 980 ₴
Серія FB являє собою унікальну лінійку вбудовуваних сейфів у підлогу.
Сейф обладнаний надійними ригелями та механічним кодовим замком класу VDS.
Вбудовані сейфи від ТМ Griffon підходять як для офісних, так і приватних приміщень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Паритет-К |
| Країна виробник | Україна |
| Зламостійкість | 2 клас |
| Товщина металу | 6 мм |
| Товщина дверей | 10 мм |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 240 мм |
| Зовнішня ширина | 240 мм |
| Зовнішня глибина | 309 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 200 мм |
| Внутрішня ширина | 200 мм |
| Внутрішня глибина | 210 мм |
| Загальні | |
| Внутрішній об'єм | 8 л |
| Вага | 23 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип замку | механічний кодовий замок M-LOCKS (Нідерланди) класу VDS 2 |
| Колір | Темно-сірий |