Дуже добрий магазин, чуйне відношення, дуже швидка відправка! Рекомендую для співпраці!
Доброго вечора що вам не сподобалось товар відправили вам на слідуючий день в чому питання... Відправка протягом 24 годин на сьогоднішній день це дуже добре якщо враховувати що немає світла і під час повітряної тривога відділення зачиняються.
Не понравилось что я заказал правую сторону, пришла левая
Пришлось ее разбирать перебрасывать язычок
Ні вам відправляли праву сторону на коробці маркування R, перевірте ви не вірно определили сторону.
Вибачте відремонтували старий замок
Все гарно ! Рекомендую до співпраці.
Все супер, головне швидко. Дякую.