Не передзвони, товар не відправили(
Це російський товар якого вже давно немає.
Прочекали тиждень! Телефонувала та писала декілька разів продавцю. Нічого не вислали та напевно не бажають продавати нічого. Дивний дуже продавець
всё отлично!👍👍👍👍