Швидко відправили, дякую. Ручка підійшла взамін поломаної .
Оплатив онлайн товар п'ятниця 14:35. Навіть не має комплектації... У суботу нагадую продавцю про товар... Ноль реакції і відповіді.... Відпочивають, а могли відправити, або хоча би сповістити про терміни...! У неділю навіть ненащо не сподіваюсь і ц понеділок теж. Нажаль..... погано! І оцінка від мене така ж!
А навіщо ви брешете замовлення було у п'ятницю після обіду. А у суботу ввечері ви його скасували. В неділю вам о 10.19 в ранку вам написали в чат . ... В будні дні відправка день в день якщо замовлення було зроблено до обіду. У вихідні дні протягом 24 годин . Ви напевно теж відпочиваєти напевно два дні. А в мене один вихідний і працюю з 9.00 до 20.00. то напевно один день можливо відпочити.
Довго комплектують,загалом норм)
Доброго дня вам телефонували ви не відповідаєте. На слідуючий день відмінили замовлення.
Треба брати слухавку.
Гарне та якісне виконання замка. Задоволений покупкой