

1 000 ₴
Показати оптові ціни| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Гардіан |
| Застосування замку | Ворота, Захисна конструкція, Металеві двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Клас захисту замку | 2 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Нікель |
| Тип замка | Механічний ключовий, врізний, центральний, стандартний, кодовий механічний |
| Тип замикання | Додатковий |
| Розташування | Вертикальне |
| Загальні | |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 65 град. |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Висота | 140 мм |
| Вага | 1 кг |