

7 590 ₴
Сейф збройовий Ferocon Е-135К2.Т1.7016 з ключовим замком для зберігання нарізної або гладкодульної зброї, амуніції до неї та інших цінних речей. Він виготовлений із листів сталі, з'єднаних за допомогою зварювання. На задній стінці розташовані два ложементи, у які треба вставити дула, що запобіжить їхньому випаданню в майбутньому. Для кріплення до підлоги або стіни в корпусі розміщені отвори для анкерних кріплень. Розміри цієї моделі збройового сейфа дають змогу розміщувати дві рушниці. Збройовий сейф відповідає всім вимогам, що пред'являються до зберігання вогнепальної зброї. Внутрішня висота агрегату не втрачається, через розташований у сейфі трейзера (невелике відділення вгорі, що закривається на окремий замок). Плюсом виробу є можливість зберігання зброї в розкладеному вигляді. Рекомендуємо додатково закріпити сейф анкерними болтами, можливе кріплення до підлоги або стіни. На дверях встановлені відразу два ключових сувальдних замки, що забезпечує високу опірність розкриванню. Ригельна система містить три сталеві стрижні, що висуваються під час повороту ключа. Купити сейф збройовий сейф Ferocon Е-135К2.Т1.7016 в інтернеті-магазині HOZ-DOM.COM.UA (ХОЗДОМ)
Сейф постачається зі складу в оригінальному заводському пакованні та в повній заводській комплектації. Ми пропонуємо Вам безплатну професійну консультацію та допомогу у виборі товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferocon |
| Країна виробник | Україна |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина стінок | 1.2 мм |
| Товщина дверей | 1.2 мм |
| Колір | Сірий |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1350 мм |
| Зовнішня ширина | 300 мм |
| Зовнішня глибина | 200 мм |
| Загальні | |
| Вага | 15.2 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість збройових стволів | 2 |