

5 780 ₴
Сейф збройовий Ferocon Е130К2.Т1.7022 з ключовим замком для зберігання нарізної або гладкодульної зброї, амуніції до неї та інших цінних речей. Для кріплення до підлоги або стіни в корпусі розміщені отвори для анкерних кріплень. Максимальна кількість дул для зберігання становить одну одиницю. Додатково для зберігання патронів або інших цінних речей передбачений трейзер. Збройовий сейф відповідає всім вимогам, що пред'являються до зберігання вогнепальної зброї. Рекомендуємо додатково закріпити сейф анкерними болтами, можливе кріплення до підлоги або стіни. Для надійної фіксації дверей використовуються два ключові замки з трьома ригелями кожен. Кріплення сейфа можливе як до підлоги, так і до стіни завдяки наявним у стінках сейфах отворів для анкерних кріплень. Нейтральні кольори та практичний дизайн сейфа доповнять Ваш інтер'єр. Купити сейф збройовий сейф Ferocon Е130К2.Т1.7022 в інтернеті-магазині HOZ-DOM.COM.UA (ХОЗДОМ)
Сейф постачається зі складу в оригінальному заводському пакованні та в повній заводській комплектації. Ми пропонуємо Вам безплатну професійну консультацію та допомогу у виборі товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferocon |
| Країна виробник | Україна |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина стінок | 1.2 мм |
| Товщина дверей | 1.2 мм |
| Колір | Сірий |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1300 мм |
| Зовнішня ширина | 265 мм |
| Зовнішня глибина | 225 мм |
| Загальні | |
| Вага | 13.7 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість збройових стволів | 1 |