Сейф збройовий Ferocon Barett з ключовим замком для зберігання нарізної або гладкодульної зброї, амуніції до неї та інших цінних речей. Він виготовлений із листів сталі, з'єднаних за допомогою зварювання. На задній стінці розташовані два ложементи, у які треба вставити дула, що запобіжить їхньому випаданню в майбутньому.
Для кріплення до підлоги або стіни в корпусі розміщені отвори для анкерних кріплень. Ви зможете розмістити до 3 ручок у спеціальних кишеньках, що міцно їх зафіксує. Збройовий сейф відповідає всім вимогам, що пред'являються до зберігання вогнепальної зброї. Рекомендуємо додатково закріпити сейф анкерними болтами, можливе кріплення до підлоги або стіни. Нейтральні кольори та практичний дизайн сейфа доповнять Ваш інтер'єр. Купити сейф збройовий сейф Ferocon Barett в інтернеті-магазині HOZ-DOM.COM.UA (ХОЗДОМ)
На дверях встановлені відразу два ключових сувальдних замки, що забезпечує високу опірність розкриванню. Ригельна система містить три сталеві стрижні, що висуваються під час повороту ключа.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferocon |
| Країна виробник | Україна |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина стінок | 1.2 мм |
| Товщина дверей | 1.2 мм |
| Колір | Сірий |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1500 мм |
| Зовнішня ширина | 300 мм |
| Зовнішня глибина | 200 мм |
| Загальні | |
| Вага | 15 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість збройових стволів | 3 |