

8 830 ₴
Збройовий сейф Е-137К1.Т1.П2.8004 призначений для зберігання невеликої гладкодульної зброї або рушниці, яку можна скласти, амуніції до неї та інших цінних речей. Для кріплення до підлоги або стіни в корпусі розміщені отвори для анкерних кріплень. Ця модель — це незамінна річ для прихильників полювання та відповідає всім нормам зберігання зброї згідно з вимогами МВДУ до умов зберігання вогнепальної зброї фізичними особами в домашніх умовах. Двері відчиняються на 100°, тому класти та витягувати вміст дуже зручно. Цей сейф захищає зброю від осіб, для яких вона може бути безпечною. Не призначений для публічних місць. Рекомендуємо додатково закріпити сейф анкерними болтами, можливе кріплення до підлоги або стіни. Купити сейф збройовий сейф Ferocon Е-137К1.Т1.П2.8004 в інтернеті-магазині HOZ-DOM.COM.UA (ХОЗДОМ)
Сейф постачається зі складу в оригінальному заводському пакованні та в повній заводській комплектації. Ми пропонуємо Вам безплатну професійну консультацію та допомогу у виборі товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferocon |
| Країна виробник | Україна |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина стінок | 1.4 мм |
| Товщина дверей | 1.5 мм |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1370 мм |
| Зовнішня ширина | 390 мм |
| Зовнішня глибина | 250 мм |
| Загальні | |
| Вага | 25.5 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Мідний антик |
| Кількість збройових стволів | 1 |