
7 570 ₴
Білизняний шафа Ferocon ШБМ-5 — дана модель як не можна краще призначена для одягу. Двері м'яко та щільно закривається, оснащена прапорцевим замком, який надійний і простий у використанні Товари від виробника відомі своєю якістю, надійністю і довговічністю.
Торгова марка «Ferocon» виробляє і пропонує великий вибір меблів з якісного листового металу, в тому числі білизняні шафи різної конфігурації і з різними складовими. Така шафа цікавий перш за все своїм дизайном. Родзинка тут в тому, що шафа підрозділяється на кілька секцій.
Всі секції досить місткі самі по собі, у них можна зручно зберігати як одяг, так різні рюкзаки, сумки та пакети.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Ferocon |
| Тип меблів | шафа |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Основний колір | Сірий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | метал покритий порошковою фарбою, метал, сталь, сталь покрита порошковою фарбою |
| Фасади | сталь покрита порошковою фарбою, метал покритий порошковою фарбою, сталь, метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 380 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Висота | 1820 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип замку | Механічний ключовий |