
4 270 ₴
Шафа для одягу Ferocon НО 11-01-03х18х05-Ц-7035 — ця модель якнайкраще призначена для одягу використовувати шафу надзвичайно зручно. Двері м'яко та щільно зачиняються, обладнані прапорцевим замком, який надійний і простий у використанні Товари від виробника відомі своєю якістю, надійністю й довговічністю. Металева одежна шафа Ferocon НО 11-01-03х18х05-Ц-2-7035 з розбірною конструкцією - довговічне та просте рішення для організації роздягалок на підприємствах, у школах, спорткомплексах і організаціях.
Якісна шафа Ferocon з металу гарний для будь-яких типів одягу — широка полиця, перекладини для верхнього одягу, вішалок та іншого. Довга витягнута форма шафи дає змогу зберігати верхній одяг зі зручністю, також внизу шафи можна покласти, пакет, сумку або рюкзак. Представлена шафа має тонкі стіни — саме тому пересувати її легко. Така шафа просто встановити там, де Вам зручно, оскільки вага її оптимальна.
Торгова марка «Ferocon» виробляє і пропонує великий вибір меблів із якісного листового металу, зокрема білизняні шафи різної конфігурації та з різними складниками. Така шафа цікава насамперед своїм дизайном. Родзинка тут у тому, що шафа розділяється на кілька секцій.
Всі секції досить місткі самі по собі, у них можна зручно зберігати як одяг, так і різні рюкзаки, сумки та пакети.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ferocon |
| Країна виробник | Україна |
| Тип корпусу | Збірно-розбірний |
| Замок | Врізний |
| Полиця | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал фасаду | Метал |
| Гарантійний термін | 12 |
| Дверка | 1 |
| Форма шафи | прямий |
| Тип відкривання дверки | правосторонній |
| Тип меблів | шафа |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 1800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип замку | Механічний ключовий |
| Основний колір | Сірий |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | метал, метал покритий порошковою фарбою, сталь, сталь покрита порошковою фарбою |
| Корпус | метал, метал покритий порошковою фарбою, сталь, сталь покрита порошковою фарбою |