
4 710 ₴
Шафа для одягу Ferocon АЛЕ 11-01-04х18х05-Ц-7035 — дана модель як не можна краще призначена для одягу використовувати шафу надзвичайно зручно. Двері м'яко та щільно закривається, оснащена прапорцевим замком, який надійний і простий у використанні Товари від виробника відомі своєю якістю, надійністю і довговічністю. Металевий одежна шафа Ferocon АЛЕ 11-01-04х18х05-Ц-7035 з розбірною конструкцією - довговічне і просте рішення для організації роздягалень на підприємствах, в школах, спорткомплексах та організаціях.
Якісний шафа Ferocon з металу хороший для будь-яких типів одягу – широка полиця, шафа для верхнього одягу, вішалок і іншого. Довга витягнута форма шафи дозволяє зберігати верхній одяг з зручністю, також внизу шафи можна покласти, пакет, сумку або рюкзак. Представлений шафа має тонкими стінами – саме тому пересувати його легко. Така шафа просто встановити там, де Вам зручно, вага його оптимальний.
При виробництві модульних шаф з металу використовується порошково-полімерне фарбування - найсучасніший вид фарбування металу. Модель металевої шафи АЛЕ 11-01-04х18х05-Ц-7035 - вузька, дозволяє максимально використовувати висоту приміщення для зберігання речей. Для складання шафи передбачені спеціальні зачепи, усю конструкцію можна зібрати без використання саморізів.
Торгова марка «Ferocon» виробляє і пропонує великий вибір меблів з якісного листового металу, в тому числі білизняні шафи різної конфігурації і з різними складовими.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ferocon |
| Країна виробник | Україна |
| Тип корпусу | Збірно-розбірний |
| Замок | Врізний |
| Полиця | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал фасаду | Метал |
| Гарантійний термін | 36 |
| Дверка | 1 |
| Форма шафи | прямий |
| Тип відкривання дверки | правосторонній |
| Тип меблів | шафа |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 1800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип замку | Механічний ключовий |
| Основний колір | Сірий |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | метал, метал покритий порошковою фарбою, сталь, сталь покрита порошковою фарбою |
| Корпус | метал, метал покритий порошковою фарбою, сталь, сталь покрита порошковою фарбою |