
7 910 ₴
Шафа для одягу Ferocon АЛЕ 22-01-08х18х05-Ц-7035 — дана модель як не можна краще призначена для одягу використовувати шафу надзвичайно зручно. Двері м'яко та щільно закривається, оснащена прапорцевим замком, який надійний і простий у використанні Товари від виробника відомі своєю якістю, надійністю і довговічністю. Металевий одежна шафа Ferocon АЛЕ 24-01-06х18х05-Ц-7035 з розбірною конструкцією - довговічне і просте рішення для організації роздягалень на підприємствах, в школах, спорткомплексах та організаціях.
Качественный шкаф Ferocon из металла хорош для любых типов одежды – широкая полка, перекладины для верхней одежды, вешалок и прочего. Длинная вытянутая форма шкафа позволяет хранить верхнюю одежду с удобством, также внизу шкафа можно положить, пакет, сумку или рюкзак. Представленный шкаф обладает тонкими стенами – именно потому передвигать его легко. Такой шкаф просто установить там, где Вам удобно, так как вес его оптимальный.
При виробництві модульних шаф з металу використовується порошково-полімерне фарбування - найсучасніший вид фарбування металу. Металевий модульний одежна шафа АЛЕ 24-01-06х18х05-Ц-7035 є двосекційною моделлю. Шафи, що складаються з 2 секцій, є оптимальним рішенням для освітніх закладів, вокзалів та фітнес-центрів, оскільки в таких шафах дуже зручно зберігати спортивний одяг, сумки, взуття та інші речі. Цей шафа пофарбований у нейтральний сірий колір і тому добре підійде до будь-яких приміщень. Метод полімерно-порошкове фарбування, застосовуваний при виробництві шафи, надає йому високу зносостійкість
Торгова марка «Ferocon» виробляє і пропонує великий вибір меблів з якісного листового металу, в тому числі білизняні шафи різної конфігурації і з різними складовими.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ferocon |
| Країна виробник | Україна |
| Тип корпусу | Збірно-розбірний |
| Кількість секцій | 2 |
| Замок | Врізний |
| Полиця | 4 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал фасаду | Метал |
| Гарантійний термін | 36 |
| Дверка | 4 |
| Форма шафи | прямий |
| Тип меблів | шафа |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 1800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип замку | Механічний ключовий |
| Основний колір | Сірий |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | метал, метал покритий порошковою фарбою, сталь, сталь покрита порошковою фарбою |
| Корпус | метал, метал покритий порошковою фарбою, сталь, сталь покрита порошковою фарбою |