
8 170 ₴
Металева зварна шафа Ferocon ШС 22-01-08х18х05-Ц-7035 із широкою полицею та поперечиною для вішалок. Довга витягнута форма шафи дає змогу зберігати верхній одяг зі зручністю, також внизу шафи можна покласти, пакет, сумку або взуття. Металева шафа надійна й екологічна. Є оптимальним рішенням для підприємств, спортзалів, офісів і шкіл. Товари від виробника відомі своєю якістю, надійністю й довговічністю.
Представлена шафа має тонкі стіни — саме тому пересувати її легко. Така шафа просто встановити там, де Вам зручно, оскільки вага її оптимальна.
Під час виробництва модульних шаф із металу використовується порошково-полімерне фарбування — найсучасніший різновид фарбування металу. Ця шафа пофарбована в нейтральний сірий колір і тому добре підійде до будь-яких приміщень. Метод полімерно-порошкового фарбування, що застосовується під час виробництва шафи, надає їй високу зносостійкість
Торгова марка «Ferocon» виробляє та пропонує великий вибір меблів із якісного листового металу, зокрема білизняні шафи різної конфігурації та з різними складниками.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ferocon |
| Країна виробник | Україна |
| Тип корпусу | Нерозбірний (зварної) |
| Кількість секцій | 2 |
| Замок | Врізний |
| Полиця | 2 шт. |
| Поперечина | 2 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал фасаду | Метал |
| Вентиляційні отвори | Так |
| Дверка | 2 |
| Форма шафи | прямий |
| Тип меблів | шафа |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 1800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип замку | Механічний ключовий |
| Основний колір | Сірий |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | метал, метал покритий порошковою фарбою, сталь, сталь покрита порошковою фарбою |
| Корпус | метал, метал покритий порошковою фарбою, сталь, сталь покрита порошковою фарбою |