Циліндровий механізм Hard Lock K-серія ключ/ключ 80 мм 35х45 золото з функціями: антибампінг, антипікінг, антисвердління й антислом має дев'ять телескопічних пінів, додатковий сталевий пін на вході в купор і пін у формі котушки, що захищає циліндр від бампінгу та підбору ключа. Продукція Hard Lock вирізняється надійністю, приємним дизайном і довговічністю. Циліндри Hard Lock K-серія доступні у двох варіантах виготовлення — ключ/тумблер, ключ/ключ.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hard Lock |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Циліндр |
| Матеріал | Сталь |
| Колір | Золотистий |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Висота | 45 мм |
| Упаковка | Коробка |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість ключів в комплекті | 5 шт. |