2 150 ₴
Показати оптові ціни| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Захисна конструкція, Для металлопластиковых дверей, Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 2 |
| Матеріал замку | Сталь, Цинковий сплав |
| Колір замку | Сатин |
| Механізм секретності | Кодовий |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Кількість ригелів | 1 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 20 мм |
| Вихід ригеля | 14 мм |
| Стан | Новий |
| Тип замка | Механічний кодовий, врізний, центральний, стандартний, Кодовий, кодовий механічний |
| Тип замикання | Основний/Додатковий |
| Розташування | Вертикальне |
| Max кількість комбінацій | 100000 |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Механізм, що замикається | Ригель круглого перерізу |
| Автоматичне замикання | Так |
| Відкриття пристрою | Кодонаборною клавіатурою |
| Можливість перекодування | Так |
| Backset | 60 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Кількість ручок | 2 |
| Відповідна планка | 1 |
| Внутрішня декоративна накладка | 1 |
| Зовнішня декоративна накладка | 1 |
| Кріпильний комплект | Так |
| Інструкція по установці/експлуатації | Так |
| Загальні | |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 65 град. |
| Довжина | 107 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Висота | 20 мм |
| Вага | 1.5 кг |