2 550 ₴
Показати оптові ціниЗамок врізний кодовий механічний LOCKY 20-S Silver chrome призначений для всіх типів дверей.
Замок врізний кодовий механічний посилений LOCKY 20-S Silver chrome антивандальний виготовлений з надміцного сплаву цинку та сталі, посилені пластини кріплення. Всепогодний можна встановлювати на вулиці як для зовнішніх, так і для внутрішніх дверей, хромове антикорозійне покриття.
Високий рівень безпеки, з 1234567890XYZ (установка коду на 4-6 цифр і 1-2 букви, високий ступінь захисту від підбору коду). С - це скидання.
Повністю механічний надійний і міцний замок, відповідають нормам пожежної безпеки. Є блокування замка зсередини (відкриті двері).
Простий інтуїтивно зрозумілий монтаж, не потребує спеціальних навичок. Можна встановлювати як на ліві, так і на праві двері.
Сучасний дизайн, що підходить практично під будь-який інтер'єр, і універсальність механізму дають змогу встановити цей замок практично на будь-які двері з будь-яким типом відкривання. Ручка замка всередині механізму може змінюватися як під ліву, так і під праву двері. Встановлення та налаштування замка займають мінімум часу. Код легко можна змінити шляхом розвороту металевих пластин. Дивіться відео.
Комплектації:
1. Корпус замка 1 шт.
2. Накладка замка 1 шт.
3. Гумовий ущільнювач 2 шт.
4. Поворотна планка 1 шт.
5. Засувка 1 шт.
6. Відповідна планка 1 шт.
7. Пінцет для зміни коду 1 шт.
8. Картка з кодом 1 шт.
9. Шуруп для кріплення засувки і відповідної планки 4 шт.
10. Гвинт 35/50 мм 2/2 шт.
11. накладка під ригель засувки 1 шт.
12. опора для засувки 1 шт.
13. Пін (резерв) 4 шт.
14. Накладка запірної планки 1 шт.
Встановлення замку та зміна коду дивіться на відео за посиланням нижче.
https://goods-vod.kwcdn.com/goods-video/58d4a8ae35718cdf0e6329117f88bcc033256ade.f30.mp4
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MEGA LOCKER |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Захисна конструкція, Для металлопластиковых дверей, Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Клас захисту замку | 3 |
| Матеріал замку | Сталь, Цинковий сплав |
| Колір замку | Срібло, Срібло матове, Срібло поліроване, Сатин, Сріблястий, Сірий, Сірий матовий, Сірий глянсовий |
| Механізм секретності | Кодовий |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Кількість ригелів | 1 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 20 мм |
| Вихід ригеля | 14 мм |
| Стан | Новий |
| Тип замка | Механічний кодовий, врізний, центральний, стандартний, Кодовий, кодовий механічний |
| Тип замикання | Основний/Додатковий |
| Розташування | Вертикальне |
| Max кількість комбінацій | 500000 |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Механізм, що замикається | Скошений циліндричний ригель |
| Автоматичне замикання | Так |
| Відкриття пристрою | Кодонаборною клавіатурою |
| Можливість перекодування | Так |
| Backset | 60 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Кількість ручок | 2 |
| Відповідна планка | 1 |
| Внутрішня декоративна накладка | 1 |
| Зовнішня декоративна накладка | 1 |
| Кріпильний комплект | Так |
| Інструкція по установці/експлуатації | Так |
| Загальні | |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 65 град. |
| Довжина | 142 мм |
| Ширина | 42 мм |
| Висота | 40 мм |
| Вага | 1.5 кг |