2 850 ₴
Замок накладний кодовий Метем ЗКП-2 призначений для замикання металевих і дерев'яних дверей (лівих і правих), що застосовуються в громадських будівлях. Кодовий замок може бути встановлений на двері зовнішнього відкривання, товщиною 25-46мм. При установці на двері внутрішнього відкривання, необхідно перевернути засувку (для розвороту засувки необхідно розібрати замок). Замок кодовий Метем сертифікований за ГОСТ 5089-2011. У кодовій комбінації може бути задіяно від 1 до 10 кнопок. Якість не Китай працюють десятками років на морозі не замерзають. Замок Оригінал Залишки на корпусі замку буде вибито клеймо як відрізнити дивіться на фото, розміри на кресленнях.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Застосування замку | Ворота, Захисна конструкція, Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Накладний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Клас захисту замку | 2 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Чорний, Коричневий |
| Механізм секретності | Кодовий |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Ні |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Кількість ригелів | 1 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 24 мм |
| Вихід ригеля | 15 мм |
| Стан | Новий |
| Тип замка | Механічний кодовий, центральний, стандартний, Кодовий, кодовий механічний |
| Тип замикання | Основний/Додатковий |
| Розташування | Горизонтальне |
| Max кількість комбінацій | 1000 |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Механізм, що замикається | Скошений циліндричний ригель |
| Автоматичне замикання | Так |
| Відкриття пристрою | Кодонаборною клавіатурою |
| Можливість перекодування | Так |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Кількість ручок | Немає |
| Відповідна планка | 1 |
| Зовнішня декоративна накладка | 1 |
| Загальні | |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 65 град. |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 80 мм |
| Вага | 1.4 кг |