



680 ₴
Показати оптові ціниЦиліндр PALADII 60 мм (30x30) жовтий із вставкою з 5 гібридними ключами забезпечує ефективний захист та безпеку вашого житла . Високу таємність понад 700000 варіантів та захист від маніпуляцій відмичками забезпечує система слайдерів з 11 високоточних блокуючих пінів. Поворотний кулачок розташований під кутом 30 град., тому розкрити двері методом вибивання циліндра не вдасться. Дворядне розташування пінів протистоїть злому методом бампінгу.
Вставка в тілі циліндра з твердосплавного матеріалу захищає механізм і основну систему пінів від висвердлювання. Всі елементи циліндра виготовлені із високоякісних стійких до корозії латунних матеріалів. У комплекті до циліндра додаються гібридні перфоровані ключі 5 штук. Всі ключі виготовлені з латуні, так само як і механізм секрету, що забезпечує довговічність роботи секрету.
Циліндр PALADII 60 мм (30x30) жовтий — це оптимальний вибір для тих, хто цінує безпеку та довговічність. Міцна конструкція та надійні матеріали забезпечують захист вашого будинку на довгі роки, а сучасні технології перешкоджають злому. Встановивши латунний циліндровий механізм для дверей, ви можете бути впевнені у безпеці свого житла.
Розміри циліндрового механізму дивіться на кресленнях.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Paladii |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Циліндр |
| Матеріал | Латунь |
| Колір | Жовтий |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Висота | 33 мм |
| Діаметр | 17 мм |
| Упаковка | Коробка |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість ключів в комплекті | 5 шт. |