


680 ₴
Показати оптові ціниЦиліндровий механізм PALADII латунний зі вставкою проти зламу 60 мм (30*30) 5 гібридних ключів сатен - забезпечує ефективний захист та безпеку вашого житла .
Високу секретність понад 700000 варіантів та захист від маніпуляцій відмичками забезпечує система слайдерів з 11 високоточних блокуючих пінів.
Поворотний кулачок розташований під кутом 30 град., тому відкрити двері методом вибивання циліндра не вдасться.
Дворядне розташування пінів протистоїть злому методом бампінгу.
Спеціальна пластина з нержавіючої сталі протистоїть перелому циліндра методом згортання.
Вставка в тілі циліндра з твердосплавного матеріалу захищає механізм і основну систему пінів від висвердлювання.
Всі елементи циліндра виготовлені з високоякісних стійких до корозії латунних матеріалів.
У комплекті до циліндра додаються гібридні перфоровані ключі 5 штук.
Всі ключі виготовлені з латуні, так само як і механізм секрету, що забезпечує довговічність роботи секрету.
Циліндр PALADII 60 мм (30x30) сатен— це оптимальний вибір для тих, хто цінує безпеку та довговічність. Міцна конструкція та надійні матеріали забезпечують захист вашого будинку на довгі роки, а сучасні технології перешкоджають злому. Встановивши латунний циліндровий механізм для дверей, ви можете бути впевнені у безпеці свого житла.
Розміри циліндрового механізму дивіться на кресленнях.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Paladii |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Циліндр |
| Матеріал | Латунь |
| Колір | Сатин |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Висота | 33 мм |
| Діаметр | 17 мм |
| Упаковка | Коробка |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість ключів в комплекті | 5 шт. |