275 ₴
Показати оптові ціниЗамок навісний Авантек LXCP 60 (60 мм) вологозахищений від тм Авантек надійно захистить Ваш будинок. Зламостійкий сталевий корпус поміщений
в пластиковий чохол, який не тільки милує око яскравим забарвленням, а й захистить замок від несприятливих
погодних умов (морозу, дощу), не подряпає двері, автомобіль або ворота. Загартована сталева подовжена дужка захищена гумовими вставками. До замка додається англійський ключ (у трьох примірниках).
Характеристики:
Тип: навісний замок
Тип циліндрового механізму: під англійський ключ
Кількість ключів: 3 шт
Діаметр дужки: 8 (мм)
Ширина корпусу -60мм
Висота замка -85мм
Матеріал циліндра: латунний
Дужка: сталева
Корпус: стальний
Чохол: пластиковий
Колір: червоний, синій, жовтий
Вставки від потрапляння вологи: гумові
Кришка на ключевину: немає
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Авантэк |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Для металлопластиковых дверей, Металеві двері, Дерев'яні двері, Скляні двері, Вікно, Жалюзі, Ролети, Захисна конструкція, Ворота |
| Тип встановлення замку | Навісний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 2 |
| Матеріал замку | Сталь, Латунь, Цинковий сплав |
| Колір замку | Синій, Золото, Чорний, Червоний |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Ні |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 2 |
| Кількість ригелів | 1 |
| Діаметр ригеля | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Тип замка | Механічний ключовий, навісний, центральний, стандартний, Ключовий, ключовий (механічний) |
| Тип замикання | Основний |
| Розташування | Вертикальне/Горизонтальне |
| Max кількість комбінацій | 30000 |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Кількість ключів | 3 |
| Кількість ручок | Немає |
| Загальні | |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 65 град. |
| Довжина | 85 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 40 мм |
| Вага | 0.7 кг |