


285 ₴
Показати оптові ціниНавісний замок ВС 2970 тм Авантек призначений для побутових і підсобних приміщень.
Завдяки системі автоматичного замикання замок простий і зручний у використанні.
Гумові вставки надійно захищають механізм від потрапляння вологи, що дає змогу використовувати замок
у місцях підвищеної вологості або на вулиці, попри погодні умови (дож, сніг).
Міцний сталевий корпус і загартована сталева дужка не піддадуться злому, а оригінальний дизайн
чорного кольору не привертатиме зайвої уваги. До замку додається англійський ключ (у трьох екземплярах).
Характеристики:
Тип: навісний замок
Тип циліндрового механізму: під англійський ключ
Кількість ключів до замка: 3 шт
Діаметр дужки: 12 мм
Матеріал циліндра: латунний
Корпус: сталевий
Колір: чорний
Вставки від потрапляння вологи: гумові
Кришка на ключовину: немає
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Авантэк |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Для металлопластиковых дверей, Металеві двері, Дерев'яні двері, Вікно, Ворота, Жалюзі, Ролети, Захисна конструкція, Скляні двері |
| Тип встановлення замку | Навісний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Клас захисту замку | 2 |
| Матеріал замку | Латунь, Сталь |
| Колір замку | Чорний, Чорний матовий, Чорний глянсовий |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Кількість точок замикання | 2 |
| Діаметр ригеля | 12 мм |
| Стан | Новий |
| Тип замка | Механічний ключовий, навісний, центральний, стандартний, Ключовий, ключовий (механічний) |
| Тип замикання | Основний/Додатковий |
| Комплектація | |
| Кількість ключів | 3 |
| Загальні | |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 65 град. |
| Ширина | 75 мм |
| Вага | 1 кг |