


475 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Barrera |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення ручки | Дверна |
| Призначення дверної ручки | Для вхідних дверей/для міжкімнатних дверей |
| Механізм дії ручки | Натискна |
| Тип ручки | На планці |
| Матеріал ручки | Сталь |
| Матеріал розетки/планки | Алюміній |
| Покриття | Гальваніка |
| Колір | Хром |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Форма розетки/планки | Прямокутна |
| Спосіб установки | Накладний |
| Вага | 0.7 кг |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 2 |
| Наявність замку | Ні |
| Ключі | Ні |
| Самонарізи | Ні |
| Стяжка в зборі | Так |
| Шестигранний ключ | Так |
| Розміри | |
| Ширина розетки/планки | 43 мм |
| Висота розетки/планки | 215 мм |
| Міжосьова відстань | 85 мм |