
79 020 ₴
Вогнезламостійкі сейфи TM Griffon серії CL III сертифіковані по 3 класу ДСТУ EN 1143-1:2014 і мають товщину захисного шару — 40 мм і призначені для використання банківськими установами відповідно до положення НБУ «Про моги щідо технічного стану приміщання установок банків Україні». Сейф також може бути використаний для зберігання особистої вогнепальної та холодної зброї. Відповідають класу вогнестійкості LFS 30P за ДСТУ EN 15659. Ключові особливості сейфів серії CL III — наповнення їх стінок фортифікаційним бетоном, що дає змогу багато разів збільшити ступінь безпеки та підвищити рівень захищеності від можливого зламування та чотиристороння ригельна система. Сейфи серії CL III комплектуються сертифікованими сейфовими замками — STUV або M-LOCKS і німецькою термострічкою BASF. Купити сейф вогнезламостійкий GRIFFON CL III.90.K.E в інтернеті-магазині HOZ-DOM.COM.UA (ХОЗДОМ)
Сейф постачається зі складу в оригінальному заводському пакованні та в повній заводській комплектації. Ми пропонуємо Вам безплатну професійну консультацію та допомогу у виборі товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Паритет-К |
| Країна виробник | Україна |
| Зламостійкість | 3 клас |
| Критерій вогнестійкості | З0Б |
| Тип замка | Механічний ключовий, Електронний кодовий |
| Товщина металу | 40 мм |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 922 мм |
| Зовнішня ширина | 500 мм |
| Зовнішня глибина | 500 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 824 мм |
| Внутрішня ширина | 420 мм |
| Внутрішня глибина | 363 мм |
| Загальні | |
| Внутрішній об'єм | 125.63 л |
| Вага | 285 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |