2 150 ₴
Показати оптові ціниСистема Протекції HSS — це оригінальна технологія Gerda, зареєстрована в Патентному бюро під назвою HSS (Hard&Soft System). Замки Gerda HSS мають скобу, зроблену з легованої пружинної сталі з затвердувачами, що робить їх унікально стійкими на всі способи висвердлювання, розкриття відмичкою або перепилювання. Закривший механізм навісних замків Gerda HSS ґрунтується на дисковій системі циліндрових механізмів Gerda CL, що дає можливість високої точності виготовлення секретного механізму, підвищуючи чималою мірою надійність замка.
https://gerda.pl/ru/produkt/zamki-klodki-i-okucia/klodki/hss/
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gerda |
| Країна виробник | Польща |
| Застосування замку | Для металлопластиковых дверей, Металеві двері, Дерев'яні двері, Скляні двері, Ворота, Жалюзі, Ролети, Захисна конструкція, Вікно |
| Тип встановлення замку | Навісний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 4 |
| Матеріал замку | Нержавіюча сталь |
| Колір замку | Нікель |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Можливість заміни механізму | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип замка | Механічний ключовий, Дисковий, механічний, навісний, центральний, стандартний, Ключовий, ключовий (механічний) |
| Тип замикання | Основний/Додатковий |
| Розташування | Вертикальне/Горизонтальне |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Кількість ключів | 3 |
| Захисна броненакладка | 1 |
| Інструкція по установці/експлуатації | Так |
| Загальні | |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 65 град. |
| Довжина | 92 мм |
| Ширина | 66 мм |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 1 міс |