Продавець підняв ціну вже оплаченого замовлення та відмінив безкоштовну доставку Smart зі свого боку. Товар нормальний, не підробка.
Замовив серцевину у замок MODO а вислали ASTEX якось так не правильно роблять, білше в них не буду замовляти, вислали дешевше замість той і не придупридили.
Д це де задоволена якістю та замовленням в цілому
Сказали, що відправлять, а потім скасували
Доброго вечора.
Виникла помилка оператор наплутав.
Ось ваша ТТН
59001569797966
Ок!